Europa Islam Wiadomości

Wielka Brytania: Muzułmańskiemu pedofilowi skrócono wyrok gdyż jest głuchoniemy

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Gamalowi Demianowi, głuchoniememu pedofilowi, który obecnie odbywa w Wielkiej Brytanii karę 20 lat więzienia za przestępstwa seksualne wobec trzech dziewczynek w wieku ośmiu lat, skrócono wyrok o dwa lata.

Sędzinę przekonali do tego jego prawnicy, którzy twierdzili że jego niepełnosprawność oznacza, że ​​z uwagi na kalectwo jest w więzieniu bardziej “odizolowany” niż jego współwięźniowie.

– Nie może oglądać telewizji ani korzystać z żadnych innych mediów tego typu – argumentuje jego adwokat. – Jego życie społeczne zasadniczo polega jedynie na spędzaniu czasu w niektórych z organizowanych tam zajęć. Ale niewiele z nich korzysta, gdyż ma problemy z wzajemną komunikacją.

Sędzia Adele Williams stwierdziła, że chociaż nie wszystkie niepełnosprawności wymagają krótszego okresu więzienia, to w tym przypadku jest to uzasadnione.

Demian, egipski imigrant, przeniósł się z Kairu do zachodniego Londynu w 2004 roku. Po zakończeniu kary więzienia, bedzie jeszcze przez trzy lata w rejestrze przestępców seksualnych.

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!