Europa Sports Wiadomości

Węgierski selekcjoner kpi z Ronaldo i Neuera

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak donosi portal medianarodowe.com Marco Rossi, selekcjoner Węgier, otwarcie nabija się m.in. z piłkarzy Ronaldo i Neuera. Mężczyzna prześmiewczo skomentował fakt, że Portugalia, Niemcy oraz Francja odpadły w 1/8 finału Euro 2020 – niedługo po Węgrzech.

Reprezentacje Portugalii, Niemiec oraz Francji odpadły już z Euro 2020. Fakt ten żartobliwie skomentował Marco Rossi. Na swoim Facebooku, selekcjoner Węgier umieścił prześmiewczą grafikę z Ronaldo, Kylianem Mbappe i Manuelem Neuerem. Wszyscy trzej stoją na plaży z walizkami.

Do zobaczenia wkrótce na plaży

– napisał Rossi po węgiersku, angielsku i włosku

Węgry wykazały się na Euro prawdziwym hartem ducha. Mimo trafienia do grupy śmierci, piłkarze rozegrali wszystkie trzy mecze w bardzo dobrym stylu. Przegrali z Portugalią 0:3, a następnie zremisowali z Francją 1:1 i Niemcami 2:2.

Byliśmy bardzo blisko awansu, co przed turniejem wydawało się niewiarygodne. Niestety nawet w najpiękniejszych bajkach nie zawsze zakończenie jest szczęśliwe. Tym razem nie było, ale i tak jestem bardzo dumny, że mogę być trenerem tej drużyny

– skomentował sytuację Rossi

Wkrótce po Węgrach, z turnieju odpadli Portugalczycy, Niemcy oraz Francuzi. Sam Rossi przebywa aktualnie we Włoszech. Selekcjoner wróci do rywalizacji już we wrześniu.

No i dobrze im tak…

Źródło: medianarodowe.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!