Wiadomości

Według Pauliny Młynarskiej, Juliusz Machulski powinien przeprosić za „Seksmisję”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Juliusz Machulski powinien przeprosić za ten film. Jak sobie popatrzysz na to pod kątem stosunku do praw kobiet, jak włożysz kwestie mówione w „Seksmisji” w usta dzisiejszych polityków – nie do przejścia. To jest koncert seksizmu! – uważa Paulina Młynarska-Moritz, znana feministka i aktorka.

Juliusz Machulski, którego raczej trudno podejrzewać o sympatię dla szeroko rozumianej prawicy, został zaatakowany przez znaną feministkę, która w jego filmie dopatrzyła się Paulina Młynarska-Moritz, znana feministka i aktorka.
– Ja tego filmu nienawidzę […] Machulski powinien przeprosić za ten film. Jak sobie popatrzysz na to pod kątem stosunku do praw kobiet, jak włożysz kwestie mówione w „Seksmisji” w usta dzisiejszych polityków – nie do przejścia. To jest koncert seksizmu! Nas, a więc i jego, tym nakarmiono, że kobieta na pewno jest gorsza. Ja na czymś takim wyrosłam  – skarży się Młynarska w rozmowie z portalem Onet.pl.

Portal niezalezna.pl przypomniał przy okazji, że Paulina Młynarska wwieku 16 lat wyjechała do Francji, gdzie zagrała między innymi w serialu erotycznym „Różowa seria”. Ma wykształcenie podstawowe, dodając, że to nie pierwszy popis odtwórczyni roli Markizy w „Różowej serii”. Gdy papież Franciszek ogłosił Matkę Teresę świętą, Młynarska napisała:

„Matka Teresa z Kalkuty dziś została ogłoszona świętą. Na konta Zgromadzenia Misjonarek Miłości spływały miliony dolarów od najmożniejszych darczyńców, jednak “święta” nie uważała za stosowne kupować za te pieniądze środków przeciwbólowych dla swoich cierpiących podopiecznych. Fascynowało ją cierpienie, które potrafiła gloryfikować ze swadą godną prawdziwej psychopatki.”
/onet.pl, niezalezna.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!