Wiadomości

Wcześniej widział jej zdjęcie w internecie i doprowadził do zatrzymania poszukiwanej za usiłowanie zabójstwa 6-letniego dziecka w Jaworznie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Dzięki przypadkowemu świadkowi, który rozpoznał ze zdjęcia zamieszczonego na profilach społecznościowych Śląskiej Policji poszukiwaną kobietę, 46-latka, podejrzewana o usiłowanie zabójstwa 6-letniego dziecka w Jaworznie, została zatrzymana. Do zdarzenia doszło wczoraj ok. 21.00 na ul. Matejki w Jaworznie. Dziewczynka trafiła do szpitala w Katowicach-Ligocie, gdzie przeszła operacje. Bardzo dziękujemy za pomoc!

Przejeżdżający obok jednego z przystanków w Chrzanowie rozpoznał w siedzącej tam kobiecie poszukiwaną o wczorajsze usiłowanie zabójstwa 6-letniej dziewczynki. Rozpoznanie było możliwe dzięki zdjęciom poszukiwanej, zamieszczonym wraz z informacją na profilach społecznościowych Śląskiej Policji. O swoich spostrzeżeniach świadek poinformował dyżurnego w Jaworznie, który poprosił o pomoc kolegów z Chrzanowa. Chwilę później kobieta została już przez nich zatrzymana.

Do samego zdarzenia doszło wczoraj ok. 21.00 na ul. Matejki w Jaworznie. Zatrzymana kobieta podeszła do bawiących się tam dzieci i bez wyraźnego powodu rzuciła w jedno z nich kamieniem. Poszkodowaną okazała się 6-letnia dziewczynka, która z poważnymi obrażeniami głowy, zagrażającymi jej zdrowiu, a nawet życiu, została przetransportowana do szpitala w Ligocie.

Jeszcze raz dziękujemy świadkowi, który rozpoznał ze zdjęcia poszukiwaną kobietę i zapobiegł tym samym jej dalszej ucieczce.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!