Wiadomości

Warszawa: Doprowadzany w kajdankach do prokuratury mężczyzna uciekł policji

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W poszukiwania uciekiniera zaangażowane są spore siły policji.

Trwają policyjne działania w pobliżu siedziby Prokuratury Rejonowej Warszawa-Ochota. Z nieoficjalnych źródeł portalu tvnwarszawa.pl wynika, że uciekł zatrzymany, który miał zostać doprowadzony do prokuratury.

— Trwają poszukiwania. W rejonie prokuratury przy ulicy Wiślickiej jest wielu policjantów, zarówno umundurowanych, jak i nieumundurowanych. Są także patrole piesze — opisał reporter TVN Artur Węgrzynowicz.

Z relacji dziennikarza wynika, że funkcjonariusze policji pokazują napotkanym pieszym wizerunek poszukiwanego mężczyzny. Z nieoficjalnych informacji wynika, że poszukiwany mężczyzna miał od 20-30 lat. — W poszukiwania uciekiniera zaangażowane są spore siły policji. Na miejscu pojawili się także policjanci z psem tropiącym — poinformował dziennikarz stacji TVN.

Portal tvnwarszawa.pl starał się uzyskać więcej informacji od policji. — Na ten moment na terenie Ochoty prowadzimy działania poszukiwawcze — powiedział w rozmowie z tvnwarszawa.pl oficer prasowy policji na warszawskiej Ochocie sierż. sztab. Jakub Pacyniak.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!