Wiadomości

Warszawa: Część mieszkańców nie ma wody. Podstawiono beczkowozy

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Awarie w dostawach wody w trzech warszawskich dzielnicach: na Ursynowie, Mokotowie i w Ursusie – informuje Telewizja Republika.

Na Ursynowie awaria jest przy ul. Bażanciej. Wyłączenie wody obejmuje 22 budynki jednorodzinne i dwie firmy. Beczkowóz podstawiony jest przy numerze 49. Na Mokotowie wody nie ma przy ul. Bukietowej. Wyłączenie obejmuje pięć budynków 8-piętrowych, cztery budynki 3-piętrowe, jeden budynek 4-piętrowy oraz cztery punkty handlowo-usługowe. Beczkowóz podstawiony jest przy numerze 7.

W Ursusie wody nie ma przy ul. Jagiełły, a wyłączenie obejmuje dwa budynki jednorodzinne. W tej dzielnicy wody nie także przy ul. II Armii Wojska Polskiego i wyłączenie obejmuje 50 budynków jednorodzinnych.

Ekipy MPWiK wspierane przez wykonawców zewnętrznych pracują obecnie w różnych punktach nad usuwaniem awarii wodociągowych. –Zależy nam na możliwie jak najszybszym przywracaniu zasilania w wodę i nasi pracownicy robią wszystko co w ich mocy, by przerwy w dostawach trwały jak najkrócej – zapewnił Marek Smółka, rzecznik prasowy MPWiK.

/Telewizja Republika/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!