Wiadomości

Warszawa. Ataki na furgonetkę fundacji Pro – Prawo do Życia

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W Warszawie doszło do serii ataków na furgonetkę Fundacji Pro – Prawo do Życia. Są nagrania…

Po Warszawie jeździ furgonetka Fundacji Pro – Prawo do Życia z plandeką z hasłami, które wskazują na związek pomiędzy działaniami “lobby LGBT” i postulatami “uczenia dzieci masturbacji” czy “wyrażania przez dzieci zgody na seks”. Hasła te nawiązują do propedofilskich tzw. “standardów WHO”, które mają/ miały być częścią proponowanej przez Rafała Trzaskowskiego tzw. “Karty LGBT+” w Warszawie.

Furgonetka jest obiektem ataków aktywistów LGBT. Ich zachowanie jednoznacznie wskazuje, iż powinni oni być niezwłocznie odizolowani od społeczeństwa. Na najnowszym nagraniu opublikowanym przez fundację widać dwa przypadki działań podejmowanych przeciwko furgonetce przez “aktywistów”, czyli agresywnych świrów. Na pierwszym “aktywista” kładzie się przed furgonetką i zostaje usunięty przez policjantów.

Drugi z aktywistów jest bardziej agresywny. Próbuje porwać plandekę furgonetki, pluje na szybę, wykonuje obelżywe gesty, zachowuje się wulgarnie wobec działaczy fundacji.

– Pan jest po.ebany (…) ku.wa, stary atakujesz mnie osobiście! Wpie.dalaj z tego miasta! – drze się “aktywista”, którego zachowanie wskazuje, iż powinien czym prędzej trafić do jakiegoś strzeżonego ośrodka

– Pan jest pedofilem? – pyta działa fundacji. – Nie jestem pedofilem, jestem gejem. Spie.dalaj! (…) Jeździsz z tymi kłamstwami po mieście (…) Nikt nie atakuje dzieci, chyba, ze Kościół Katolicki i księża pedofile! – drze się wywołany do tablicy świr.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!