Wiadomości

W wózku dziecięcym wywoziła z supermarketu towaty

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W wózku dziecięcym wraz z maluchem z supermarketu wyjeżdżały kradzione towary. Policjanci z komisariatu w Lesznowoli w policyjnej celi osadzili 28-latkę, która jak się okazało metodą „na wózek”, mogła dokonać więcej podobnych kradzieży.

Nietypową interwencję podjęli funkcjonariusze z komisariatu z Lesznowoli. Zostali oni wezwani przez pracowników ochrony jednego z supermarketów do podjęcia interwencji wobec jednej z klientek. Okazała się nią 28-letnia kobieta, która na zakupy wybrała się z kilkuletnim dzieckiem w wózku. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby w wózku ze sklepu wyjechał tylko maluch. Tu jednak oprócz dziecka znajdowało się wiele niezapłaconych towarów.

Okazało się, że nie były to jej pierwsze „zakupy” w tym supermarkecie. W podobny sposób, kilka dni wcześniej ze sklepu “wyjechały” markowe sportowe buty. Łącznie skradziony towar wyceniono na niemal 1 700 złotych.

Policjanci z Lesznowoli dziecko przekazali ojcu, natomiast kobieta trafiła do policyjnej celi. 28-latka usłyszała już zarzut kradzieży.

nadkom. Jarosław Sawicki/ea
Stołeczna Policja

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!