Wiadomości

W Wesołej Ukraińcy pokłócili się podczas gry w karty, jeden z nich sięgnął po nóż…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Policjanci z komisariatu w Sulejówku na terenie Wesołej zatrzymali podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Jak wynika z ustaleń podczas zakrapianej alkoholem wspólnej gry w karty doszło do nieporozumienia między dwoma obywatelami Ukrainy. Jeden z nich chciał rozwiązać konflikt przy użyciu noża, zadał kilka ciosów znajomemu. 44-latek trafił do policyjnej celi. Sprawą zajęli się policjanci z Wesołej. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany za usiłowanie zabójstwa.

Policjanci z komisariatu w Sulejówku otrzymali zgłoszenie o ugodzeniu nożem. Jak się okazało wskazany adres był błędny. Funkcjonariusze podjęli więc poszukiwania miejsca, gdzie doszło do zdarzenia. Tym sposobem dotarli na teren Wesołej i tam na jednej z posesji odnaleźli zarówno mężczyznę, który by zraniony, jak i podejrzanego o ugodzenia nożem. 44-latek został zatrzymany. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że najprawdopodobniej podczas wspólnej gry w karty i wspólnego spożywania alkoholu pomiędzy dwoma mężczyznami doszło do nieporozumienia 44-latek zareagował agresywnie i przy użyciu noża chciał problem rozwiązać. Zadał ciosy znajomemu.

Dalsze czynności należały już do funkcjonariuszy z komisariatu w Wesołej. Śledczy przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, przesłuchali świadków, zabezpieczyli ślady. Zatrzymany wraz ze sprawą trafili do prokuratury, tam przedstawiono 44-latkowi zarzut usiłowania zabójstwa. W sądzie zastosowano tymczasowy areszt wobec podejrzanego.

/pragapd.policja.waw.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!