Świat Wiadomości

W USA rośnie nienawiść wobec białych obywateli ze strony czarnych i latynosów szczutych prze lewicowe media

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W liberalnych mediach szerzy się ostatnio rasizm wymierzony w białych ludzi. Rasiści o innym kolorze skóry niż biały, uważają, że uprawnia ich to do dowolnej krytyki białych i do bezkarnego rzucania dowolnych wyzwisk w stronę białych ludzi, a według terroru politycznej poprawności nie jest to nigdy postrzegane jako rasizm.

Nienawiść do białych szerzy się zresztą nie tylko u innych ras, ale nawet wśród samej białej rasy. Niestety nie brakuje pożytecznych białych idiotów, którzy sądzą, że wypada krytykować rasę z której pochodzą. Najczęściej opowiada się historyjkę o białej supremacji na świecie, co ma być rzekomo powodem wielkiej niesprawiedliwości.

Rasiści o innym niż biały kolorze skóry, pozwalają sobie na wyjątkowo brutalne hasła wzywając nawet do eksterminacji białej rasy i nikt na to nie reaguje. Nie słychać przynajmniej o tym, żeby jakiś czarnoskóry rasista odpowiedział za nawoływanie do mordowania białych, a przecież takie rzeczy się dzieją na porządku dziennym.

Doszło już do tego, że w Stanach Zjednoczonych praktycznie każdy biały, jest przez czarnych bądź Latynosów automatycznie posądzony o wspieranie znienawidzonego przez te środowiska prezydenta Donalda Trumpa. Stworzono na te potrzeby sugestię, że każdy jego wyborca jest nazywany automatycznie “nazistą”.

 

Trzeba przyznać że nienawiść innych ras względem rasy białej narasta i w Stanach Zjednoczonych pojawiły się już nawet reklamy pokazujące domyślnie złego białego, który usiłuje rozjeżdżać samochodem biednych uciekających Latynosów i Arabów. Ściga ich przez miasto i przypiera do płotu samochodem, na którym powiewa straszliwa flaga Konfederacji.

Co ciekawe zaledwie kilka dni temu, ten wyimaginowany spot wymierzony w białych, wydarzył się w realnym życiu. Napastnik bynajmniej nie był biały, chociaż amerykańskie liberalne media robiły co mogły rozjaśnając filtrami jego ciemną karnację. Nie miał też flagi Konfederacji tylko Państwa Islamskiego i rozjechał naprawdę kilkanaście osób, zabijając ośmioro białych turystów z Belgii i Argentyny. Żyjemy w naprawdę dziwnych i niebezpiecznych czasach.

Źródło: zmianynaziemi.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!