Świat Wiadomości

W USA mężczyzna został skazany z związek małżeński ze swoją córką

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal nczas.com 40-letni Travis Fieldgrove został skazany na dwa lata więzienia za kazirodztwo i ślub ze swoją biologiczną córką, Samantą Kershner.

Jak podaje Omaha World-Herald 21-letnia Kershner nie znała przez lata swojego biologicznego ojca. 3 lata temu w końcu ubłagała matkę, która powiedziała jej kim jest jej ojciec.

Odnalazła ojca i jej relacje między Fieldgrove i Kershnerem szybko „nabrały tempa” we wrześniu 2018 r. Oboje zaczęli uprawiać seks. 1 października zawarli związek małżeński w sądzie w Hastings.

To było możliwe, ponieważ Fieldgrove nie figurowal w akcje urodzenia Kershner jako ojciec.

Kiedy sprawa się ostatecznie wydała Fieldgrove powiedział policjantom, że nie sądzi, że jest ojcem, ponieważ jego nazwisko nie figuruje na akcie urodzenia Kershnera. Jednakże test DNA na ojcostwo wykazał, że Fieldgrove jest 99,999% biologicznym ojcem swojej zony.

Kiedy Fieldgrove został aresztowany w styczniu, Departament Policji w Grand Island stwierdził, że dowody „prowadzące sugerują, że Fieldgrove i jego córka byli świadomi swojego związku biologicznego”.

Zarówno ojciec, jak i córka początkowo zaprzeczyli stosunkom seksualnym, ale później wycofali swoje zeznania.

Ojciec został oskarżony o kazirodztwo. Fieldgrove został skazany na dwa lata więzienia. Po zwolnieniu będzie podlegał rocznemu nadzorowi i nie może mieć kontaktu z Kershnerem.

Straszne…

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!