Polska Wiadomości

Puławy mówią NIE ideologii LGBT

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak zawiadamia portal pch24.pl miejska rada przyjęła stanowisko „W sprawie powstrzymania ideologii lansowanej przez subkulturę LGBT w mieście Puławy”. Dokument ma zobowiązać samorządowców do ochrony dzieci przed demoralizacją.

Wnioskodawcą stanowiska był klub Prawa i Sprawiedliwości. „Nie zgodzimy się na sprzeczne z prawem instalowanie funkcjonariuszy politycznej poprawności w szkołach (tzw. latarników). Będziemy strzegli prawa do wychowania dzieci zgodnego z przekonaniami rodziców. Zrobimy wszystko, aby do szkół nie mieli wstępu gorszyciele zainteresowani wczesną seksualizacją polskich dzieci i młodzieży w myśl tzw. standardów Światowej Organizacji Zdrowia (WHO)” – czytamy w stanowisku przyjętym podczas sesji Rady Miasta Puław.

W uchwale podano też , że radni nie pozwolą na „homopropagandę” w szkołach. – Robimy to po to, żeby uspokoić rodziców. Oni widzą to, co dzieje się w innych miastach m.in. Marsze Równości, warszawska deklaracja LGBT, i oczekują od nas aktywności w tej sprawie – mówiła podczas sesji Bożena Krygier, przewodnicząca rady miasta.

Wnioskodawcami przyjęcia stanowiska w sprawie LGBT był klub radnych Prawa i Sprawiedliwości, który na sesję zaprosił jednego z puławskich psychologów dziecięcych, Krzysztofa Łuszczaka. – Pod płaszczykiem edukacji przemyca się czynną seksualizację dzieci. Dziecko tego nie rozumie i nie przyjmuje, na pewno to nie jest dobre – powiedział Krzysztof Łuszczak.

Za przyjęciem stanowiska zagłosowało 13 radnych (PiS i Niezależni). Przeciw była Koalicja Samorządowa oraz Ryszard Smolak z Samorządowców. Pozostali członkowie tego ostatniego klubu wstrzymali się od głosu.

Popieracie działania puławskiej rady mi9asta? Piszcie w komentarzach.

Źródło: pch24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!