Wiadomości

W trosce o komfort muzułmańskich turystów usuną symbole chrześcijańskie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Zasada jest zawsze i wszędzie taka sama: w krajach muzułmańskich należy dostosować swoje zachowanie do wrażliwości islamu. A w krajach niemuzułmańskich trzeba dostosować swoje zachowanie do islamskiej wrażliwości.

Wdrażany we włoskiej Apulii projekt turystyczny „Przyjazny muzułmanom” przewiduje „usunięcie symboli chrześcijańskich”, aby muzułmańscy turyści poczuli się bardziej komfortowo. W ogłoszeniu publicznym mowa jest o „przedstawieniu propozycji projektów mających na celu określenie planu promocji oferty turystycznej „Przyjaznej muzułmanom”.

W budżecie zabezpieczono 90 tys. euro na projekty promocyjne, które muszą zostać przeprowadzone w okresie od 1 października do 18 listopada 2020 r. które muszą obejmować noclegi, wycieczki z przewodnikiem, pakiety turystyczne i catering. Jest jeden podstawowy warunek, który należy spełnić: konieczne będzie uwzględnienie „szczególnych potrzeb turystów muzułmańskich, których liczebność według ostatnich badań w branży stale rośnie, a także mają cechy szczególne, które również czynią ich jakościowo bardzo interesującymi dla terytorium Apulii”.

Projekt skrytykowała w mediach społecznościowych Giorgia Meloni, która wyraziła oburzenie dofinansowywaniu z publicznych pieniędzy obiektów turystycznych, „które usuwają symbole chrześcijańskie” i w ten sposób stają się „przyjazne muzułmanom”. „Wśród zaleceń oddzielne baseny dla mężczyzn i kobiet (ale czy lewica nie zniosła płci?), opiekunki i personel muszą być odpowiednio ubrani (bez spódniczki mini, lepiej w burkę) oraz szereg innych krępujących zasad.” „Teraz płacimy również środkami publicznymi za islamizację” – ostro skomentowała tę sytuację liderka Braci Włochów.

/jihadwatch.org/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!