Wiadomości

W Szczecinie policja zatrzymała przeciwników homozwiązków

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W Szczecinie odbył się pierwszy tzw. Marsz Równości. W wydarzeniu udział wzięło ponad 1 tys. osób. Organizatorzy wzywali zgromadzonych do walki o przywileje dla pederastów, m.in. możliwość zakładania rodzin.

Jak donosi portal Media Narodowe, manifestacja dewiantów zebrała jednak głównie osoby spoza miasta – na wydarzenie zjechali się mieszkańcy Poznania, Warszawy czy Gdańska. Homoseksualiści oraz środowiska ich wspierające byli dowożeni także z Niemiec. Wśród Niemców można było także zauważyć działaczy Antify.

– To był cyrk obwoźny, który kosztował podatników tysiące złotych. Na wydarzeniu byli głównie gimnazjaliści, nastolatkowie, którzy zjechali się z całej Polski czy pobliskich Niemiec, miejscowych była garstka. Patrioci, rodziny weteranów, kibice czy organizacje narodowe jasno pokazały, że nie ma miejsca na tego typu dewiacje – komentują dla Mediów Narodowych uczestnicy kontry.

Grupa kilkudziesięciu osób w białych koszulkach postanowiła przypomnieć dewiantom jakie są prawdziwe wartości. Skandowano m.in. hasła “zakaz pedałowania” i apelowano, by tego dnia “wyrazić swój sprzeciw wobec propagowania zachowań niezgodnych z polskimi wartościami”. Funkcjonariusze policji zatrzymali kilka osób sprzeciwiających się szerzeniu działalności LGBT w swoim mieście.

/Media Narodowe/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!