Wiadomości

W Starachowicach Libijczyk napadł na Polkę, zabierając jej torebkę, w której miała pieniądze i dokumenty

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Starachowiccy policjanci w niespełna godzinę od rozboju zatrzymali 23-letniego Libijczyka, który w nocy z wtorku na środę, napadł na 59-letnią mieszkankę Starachowic zabierając jej torebkę, w której miała pieniądze i dokumenty. Za czyn grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

W nocy z wtorku na środę, przed północą dyżurny starachowickiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na jednej z ulic w Starachowicach nieznany mężczyzna napadł na 59- letnią kobietę. W wyniku rozboju pokrzywdzona straciła torebkę, w której miała dokumenty, pieniądze w kwocie ponad 1700 złotych i telefon.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach po zebraniu niezbędnych informacji rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Niespełna godzinę po zdarzeniu, na jednej z sąsiednich ulic stróże prawa zauważyli mężczyznę, który rysopisem odpowiadał sprawcy. 23- latek został zatrzymany.

W czwartek Sąd Rejonowy w Starachowicach zastosował wobec 23-letniego Libijczyka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Za rozbój grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

/starachowice-net.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!