Wiadomości

W Siemianowicach Śląskich 8-latka wypadła z trzeciego piętra

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Dramatyczny wypadek w Siemianowicach Śląskich. W niedzielę (29 sierpnia) 8-letnia dziewczynka wypadła z okna z trzeciego piętra. Prawdopodobnie był to nieszczęśliwy wypadek. Dziewczynka została przetransportowana do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Do dramatycznego wypadku doszło w niedzielę (29 sierpnia) na ulicy Powstańców w Siemianowicach Śląskich.
Ośmioletnia dziewczynka wypadła przez okno z trzeciego piętra. Okoliczności zdarzenia ustala siemianowicka policja, ale prawdopodobnie doszło do nieszczęśliwego wypadku.

– Oboje rodzice byli w tym czasie w domu. Byli trzeźwi. Dziecko zostało zabrane przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala – mówi komisarz Tatiana Lukoszek, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Siemianowicach Śląskich.

Stan dziecka jest ciężki. Rodzice są w szoku.

– W momencie otrzymania zgłoszenia, dyżurny natychmiast podjął decyzję o skierowaniu na miejsce zdarzenia Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca do lądowania śmigłowca oraz na wsparciu działań pogotowia ratunkowego – mówi st. kpt. Mariusz Rozenberg, oficer prasowy Komendanta Miejskiego PSP w Siemianowicach Śląskich.

/Siemianowice Śląskie. Nasze Miasto/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!