Polska Wiadomości

W Pyskowicach szkoła podczas organizowanego “tygodnia tolerancji” oprócz środowisk LGBT promowała również… symbol sierpa i młota

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak możemy przeczytać na portalu telwizajrepublika.pl szkoła podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich w Pyskowicach zorganizowała tydzień tolerancji. Klasy miały wykonać z tej okazji plakaty w myśl hasła „Stop Mowie Nienawiści”. Sęk w tym, że obok tęczowych barw umieszczono… komunistyczny symbol sierpa i młota! Piękna edukacja, prawda?

Skandaliczne rysunki jako pierwsi dostrzegli internauci na Facebooku: „Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich w Pyskowicach w materiałach promujących LGBT i sprzeciw wobec rasizmu przemyca komunę. A konkretniej symbol komunizmu, sierp i młot. Tak, tak. Ja wiem, że jest wcześnie i że zaraz i tak zrobicie sobie kawusię. Ale podejdźmy do tego poważnie”.

„Zachęcam do rozpowszechniania tej informacji i pozwolę sobie zasugerować, że zasługuje to na tak samo ostrą reakcję jaka zapewne by powstała, gdyby szkoła promowała swastykę lub inne symbole zbrodniczych ideologii. Mam nadzieje, że nie muszę wyjaśniać dlaczego” – wskazuje Wojna Idei.

Najciekawsze jest to, że post i zdjęcia cały czas wiszą na stronie szkoły. [AKTUALIZACJA] – post został usunięty. Jednak jak wiadomo, w Internecie nic nie ginie…

Pachnie to wszystko prokuraturą…

Źródło: telewizjarepublika.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!