Wiadomości

W Malmö doszło do czwartego w ostatnich tygodniach gwałtu zbiorowego

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Kolejna kobieta została zaatakowana i zgwałcona przez kilku mężczyzn w szwedzkim mieście Malmö.

Do gwałtu doszło w czwartek wieczorem, a policja została powiadomiona przez ofiarę w piątek o pierwszej w nocy. Policja poinformowała, że gwałt został zakwalifikowany jako „brutalne przestępstwo” i że atak dokonany został według tego samego schematu co poprzedni gwałt zbiorowy.

Według komendanta policji Malmö, Nilsa Norlinga, zarejestrowano zawiadomienie o „poważnym gwałcie” na ofierze powyżej 18 roku życia. Policja przeszukała obszar w Högaholm z użyciem specjalnego psa, który rozpoznaje nasienie. Ofiara gwałtu została przewieziona do szpitala, ale nie doznała poważnych obrażeń.

To czwarty gwałt zbiorowy w Malmö w ciągu niespełna dwa miesiące. Media mówią, że pierwsze trzy ofiary to nastoletnie dziewczynki:

Pierwszy gwałt miał miejsce 4 listopada: dziewczyna została zgwałcona przez kilku mężczyzn po imprezie w Segevång w północnym Malmö

Ponad tydzień później dziewczyna została zgwałcona na przystanku autobusowym w Södervärn, centrum Malmö.

W połowie grudnia 17-letnia dziewczyna została pobita i zgwałcona przez kilku mężczyzn na placu zabaw w Sofielund w centrum Malmö.

19 grudnia setki osób wyszły na ulice miasta w południowej Szwecji, by zaprotestować, gdy policja wezwała kobiety, by nie wychodziły po zmroku z domów.

W odpowiedzi na ostatnie gwałty policja Malmö radzi kobietom, aby nie wychodziły same po zmroku

Od co najmniej dekady Malmö ma poważny problem związany z przestępczością imigrantów, a ostatnie doniesienia mówią, że w mieście funkcjonują co najmniej trzy strefy „no-go”.

Wczoraj wieczorem informowaliśmy o wysadzeniu samochodu policyjnego, a kilka dni wcześniej pisaliśmy o podpaleniu synagogi przez muzułmańskich demonstrantów.

W szwedzkim Malmö wysadzono samochód policyjny

Ogromna manifestacja muzułmanów w szwedzkim Malmö: „Będziemy strzelać do Żydów” /film/

/Voice of Europe/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!