marsz Życia i Rodziny
Polska Wiadomości

W Krakowie rusza Marsz Życia i Rodziny. Zapraszamy!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi zaprasza na „Marsz dla Życia i Rodziny” w Krakowie. Spotkajmy się w niedzielę 25 czerwca i pokażmy, że ochrona życia i rodziny są dla nas sprawami bardzo ważnymi.

Marsz rusza o godz. 11.30. z krakowskiego Placu Matejki pod hasłem: „Polsko! Walcz o swoje dzieci!”. Zapraszamy serdecznie.

Uwaga! W tym roku z racji toczących się w Krakowie imprez sportowych trasa Marszu ulegnie modyfikacji. Marsz wyruszy tradycyjnie z Placu Matejki, następnie przejdzie ulicami Starego Miasta oraz Kazimierza na Plac Wolnica. Przekaż wiadomość bliskim i znajomym!

– Idąc w tegorocznym Marszu, chcemy zwrócić uwagę na zagrożenia dla naszych dzieci ze strony różnego typu groźnych zjawisk i uzależnień, takich jak: narkotyki, niemoralne treści w Internecie, samotność, depresja, czy też zagrożenia duchowe. Pragniemy też pokazać, że lekarstwem na to wszystko jest zdrowa i kochająca się rodzina. „Marsz dla Życia” to forma wsparcia dla tych wszystkich, którzy w świecie antywartości doświadczają odrzucenia, hejtu i braku miłości. Stańmy zjednoczeni przeciw cyberprzemocy i promocji apostazji wśród młodzieży. Idziemy walczyć o nasze dzieci! – podkreśla Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!