Europa Polska Wiadomości

W Irlandii zamordowano Polkę

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

30-letnia Natalia Karaczyn zaginęła w niedzielę. O zniknięciu kobiety poinformowała jej siostra. Ciało Polki odnaleziono w Silgo w północno-zachodniej Irlandii. Ofiara miała pójść do kina i na domówkę do znajomych, nigdy jednak tam nie dotarła. Osierociła troję dzieci. W związku ze sprawą zatrzymano 32-letniego mężczyznę.

Zwłoki Natalii odnaleziono na zalesionym terenie w Hollywell Road, niedaleko Sligo. O jej zniknięciu poinformowała w niedzielę siostra, która była zaniepokojona przedłużającą się nieobecnością 30-latki. Kobieta nigdy wcześniej nie znikała bez uprzedzenia.

Policja rano aresztowała 32-latka, który prawdopodobnie był w bliskiej relacji z Karaczyn. Po przesłuchaniu mężczyzna trafił do domu. Jednak kilka godzin później ponownie wylądował za kratami. Funkcjonariusze przeszukują jeden z domów w Silgo w poszukiwaniu materiału dowodowego.

Ciało Polki nie zostało jeszcze oficjalnie zidentyfikowane. Nie ustalono też przyczyny śmierci. Do zabójstwa doszło prawdopodobnie w wyniku „urazy osobistej”. Karaczyn wychowywała trójkę dzieci.

Źródło: nczas.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!