Europa Polska Wiadomości

W Holandii doszło do brutalnego pobicia Polaka

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak inforuje portal dzienniknarodowy.pl holenderscy policjanci w Bakel – miejscowości w południowej Holandii znaleźli pobitego do nieprzytomności 26-letniego Polaka. Znajdował się między siłownią a kościołem i była bardzo poważnym stanie. Funkcjonariusze aresztowali już jednego mężczyznę podejrzanego o udział w tym bestialskim czynie, ale wiadomo, że napastników było więcej.

Nasz rodak został napadnięty w nocy z wtorku na środę w mieście Bakel na południu Holandii. Funkcjonariusze odnaleźli go w bardzo złym stanie, pobitego do nieprzytomności i szybko trafił do szpitala. Został on uprowadzony z miejscowości Ommel, gdzie mieszka na terenie campingu.

Sprawcy byli bardzo brutalni, wywieźli go do położonego o 15 kilometrów dalej Bakel i tam został skopany i brutalnie pobity. Skatowaną ofiarę sprawcy porzucili na ulicy Dorpstraat. Funkcjonariuszom udało się zatrzymać jednego z napastników; 37-letniego mężczyznę, ale wiadomo, że nie działał on sam. Dochodzenie w tej sprawie trwa i policjanci proszą o zgłoszenie się świadków z okolic obydwu wspomnianych wyżej miast. Być może ich ewentualne zeznania pozwolą na schwytanie sprawców tego bestialskiego czynu.

Jak uważacie. Co mogło być przyczynę tego brutalnego ataku? Czy był to fakt polskiego pochodzenia ofiary?

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!