Wiadomości

W eksplozji samochodu zginęła córka Aleksandra Dugina

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Samochód należący do córki głównego ideologa Kremla, Aleksandra Dugina, został wysadzony w powietrze na autostradzie Możajskoje w obwodzie moskiewskim. Władimir Sołowjow, znany propagandzista Putina, potwierdza, że Daria Dugin poniosła śmierć w eksplozji.

Daria Dugina w momencie wybuchu znajdowała się w samochodzie i według wstępnych informacji zginęła. Wypadek miał miejsce w pobliżu wsi Bolszoj Wjaziemi. Naoczni świadkowie mieli przekazać, że Land Cruiser Prado wybuchł podczas jazdy. Wracała ona z festiwalu Tradycja. Jej ojciec miał także jechać tym samochodem, ale ostatecznie pojechał innym.Eksplozja była bardzo silna.

Aleksander Dugin jest głównym ideologiem rosyjskiego imperializmu. Niegdyś związany w ZSRR z opozycją, po upadku „imperium zła” stał się piewcą odbudowy rosyjskiego imperium. – Na eurazjatyckim kontynencie dla Polski miejsca nie ma. […] Rosja w swoim geopolitycznym oraz sakralno-geograficznym rozwoju nie jest zainteresowana istnieniem niepodległego państwa polskiego w żadnej postaci – mówi na temat Polski.

“Putin stawia sprawę jasno: Kiedy byliśmy słabi, wykorzystaliście to i zabraliście to, co historycznie należało tylko do nas; teraz opamiętaliśmy się, przezwyciężyliśmy liberalny obłęd i przezwyciężamy zdradzieckie – atlantyckie – tendencje lat 80. – 90. w samej Rosji i jesteśmy od teraz gotowi do prowadzenia konstruktywnego dialogu z pozycji siły” – pisał Dugin na swoim profilu na VKontakte, rosyjskim odpowiedniku Facebooka.

Jako przykłady „radzenia sobie” podaje – „Gruzja 2008, Krym i Donbas 2014, kampania syryjska. W niektórych miejscach odzyskaliśmy naszą pozycję, a Zachód nic nam nie zrobił”, ale także to, że Rosja „radzi sobie z sankcjami i kolorowymi rewolucjami”.

“Teraz Rosja jest gotowa do kontynuowania euroazjatyckiej rekonkwisty, czyli do ostatecznego wyrzucenia proamerykańskich sieci, w tym liberalno-oligarchicznych zdradzieckich kompradorów z całej naszej strefy wpływów” – dodał.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!