Wiadomości

W cyrku obwoźnym, który dotarł dziś do Katowic, wystąpiła też Klaudia Jachira

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jeżdżą po całej Polsce i urządzają obsceniczne przedstawienia – tak wygląda cały ten ruch LGBT, nazywany w związku z tym obwoźnym cyrkiem. Dziś dotarł on także do Katowic – z Klaudią Jachirą w składzie…

Aktywiści LGBT sparaliżowali dziś ruch w centrum Katowic, wywołując powszechne zdenerwowanie mieszkańców. Osoby postronne, które znalazły się na trasie pochodu, w większości były zniesmaczone całą tą imprezą. Dodajmy, że ze względu na obostrzenia związane z pandemią w imprezie mogło wziąć udział 150 osób, podczas gdy w rzeczywistości było ich kilka razy więcej. Co ciekawe, dziennikarze, którzy znacząco zawyżyli liczbę uczestników ubiegłorocznego marszu, tym razem zgodnie łgali, że uczestników było 150.

Uczestnicy marszu wyszli z placu Sejmu Ślaskiego. Skierowali się na ul. Jagiellońską, nią na plac Miarki i dalej ulicami Batorego, Andrzeja, Mikołowską, Matejki, przez plac Andrzeja, ulicami Sokolską, Mickiewicza, Skargi, Korfantego oraz przez Rondo gen. Ziętka. Marsz zmierzał do parku Powstańców Śląskich. Marsz zakończył się w pobliżu Pomnika Powstańców Śląskich, do którego dostęp został zabezpieczony barierkami.

Wśród uczestników tego żenującego spektaklu znalazła się też Klaudia Jachira, która – jako posłanka – raczej szacunkiem się nie cieszy, nawet wśród swoich partyjnych kolegów i koleżanek. Najwyraźniej też nie wie ona, że na szacunek trzeba zapracować, a nie wywalcza się go, łażąc z tęczową flagą ulicami kolejnych miast.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!