Świat Wiadomości

USA: W Alabamie zakazano przeprowadzania zmiany płci u dzieci

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal pch24.pl za przestępstwo karane więzieniem do 10 lat uznany został udział lekarzy w eksperymentach zwanych „zmianą płci”. Ten i kilka innych przepisów wymierzonych w przerażające i demoralizujące praktyki lobby LGBT przyjął konserwatywny amerykański stan Alabama.

Alabama dołączyła do grona innych stanów, które podjęły zdecydowaną reakcję na szaleństwo ideologii homoseksualno-genderowej, takich jak Arkansas, Idaho, Teksas, Mississippi, Arizona czy Floryda, na której rozwiązaniach wzorowano omawianą ustawę.

Podpisana przez republikańską gubernator Kay Ivey nowelizacja prawa zakłada penalizację użycia tzw. „blokerów dojrzewania” i wszelkich „procedur zmiany płci” wobec osób nieletnich, a więc: „kastracji, wazektomii, histerektomii, wycięcia jajników, orchidektomii i penektomii”. Lekarz, który dopuści się takich formokaleczania dzieci i młodzieży może trafić za kraty nawet na 10 lat.

– Powinniśmy szczególnie chronić nasze dzieci przed tymi radykalnymi, zmieniającymi życie lekami i operacjami, gdy są na tak wrażliwym etapie życia. Zamiast tego skupmy się wszyscy na pomaganiu im we właściwym rozwinięciu się i osiągnięciu dorosłości, zgodnie z tym, co Bóg dla nich zamierzył – zaznaczyła konserwatywna przywódczyni Alabamy.

Republikańskie władze zajęły się również innymi polami agresywnej ofensywy LGBT, skutecznie zabraniając propagowania tej ideologii w szkołach i ukrywania przed rodzicami rzekomej „dysforii płciowej”, o której mówią uczniowie. – Tu w Alabamie mężczyźni korzystają z męskiej toalety, a panie z damskiej – to naprawdę nie ma sensu – podkreślała Kay Ivey, komentując wprowadzenie odnośnych przepisów. Podobnie zakazane są wszelkie zajęcia szkolne, na których sugerowano by dzieciom, że można „zmienić płeć” albo głoszono pochwałę homoseksualizmu.

Roztropna ochrona praw rodzicielskich i obrona dzieci przed demoralizacją spotkały się z odpowiedzią fanatycznie lewicowej administracji „katolickiego” prezydenta Joe Bidena. Jak poinformowała rzeczniczka Białego Domu, stan Alabama otrzymał od administracji prezydenckiej „zawiadomienie” o rzekomym naruszeniu prawa federalnego.

Jednak, jak zapewniła, gubernator Ivey Alabama jest gotowa na konfrontację z Waszyngtonem, a walka przeciwko podstępnej ideologii LGBT będzie w tym stanie kontynuowana. – Alabama będzie nadal chronić nasze dzieci i nie pozwoli liberałom spoza stanu, takim jak Jen Psaki i Biały Dom Bidena, mówić nam, co mamy robić. Nasz stan jest gotowy bronić naszych wartości – zadeklarowała.

Brawo!

Źródło: pch24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!