Świat Wiadomości

USA: Pediatrzy zgodnie stwierdzają, iż promowanie gender jest niebezpieczne dla rozwoju dziecka

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Amerykańska Fundacja Heritage zorganizowała sympozjum pediatrów poświęcone tematyce gender i zmiennopłciowości (transgender). Michelle Cretella szefowa American College of Pediatricians nie pozostawiła suchej nitki na gender.

Według niej działania i przekazy dotyczące tego zagadnienia nie mają nic wspólnego z nauką, a są czystą ideologią.

Dotoczy to zwłaszcza dzieci, których przekonywanie, iż mogą wybrać, zmienić płeć jest dla nich niszczące i psychicznie i fizycznie.

Podawanie dzieciom hormonów blokujących ich naturalny rozwój płci ma groźne skutki zdrowotne.

– Kiedy normalnemu zdrowemu dziecku podaje się hormony blokujące w czasie dojrzewania, to dokonuje się na nim chemicznej kastracji – powiedziała doktror Cretella. – Zatrzymywanie normalnego procesu dojrzewania wyrządza dzieciom wielkie szkody.

– Dojrzewanie fizyczne zgodnie ze swą naturalną płcią nie może być traktowane jako choroba i powstrzymywane. Dla dziewcząt , które nawet w wieku 16 lat poddaje się amputacji piersi kończy się to depresją, a nawet skłonnościami samobójczymi. 

Indoktrynowanie dzieci w wieku przedszkolnym kłamstwem  iż mogły zostać uwięzione w złym ciele blokuje ich normalny rozwój i całkowicie zaburza ocenę rzeczywistości i zdolności poznawcze.

Ustalenia sympozjum pediatrów spotkały się  z ostrym atakiem środowisk LGBTQ. Organizacja „Think Progress” (Myśl Postępowo – tłum red.) zarzuciła Crettlli manipulacje i nieliczenie się z odkryciami naukowymi.

Organizacja owszem przyznaje, iż blokowanie dojrzewania i podawanie hormonów innej płci prowadzi do bezpłodności, ale celem takiej „terapii” nie jest utrzymanie zdolności rozrodczych, a zapobieżenie ciągłym zmianom fizycznym, jakie dzieci musiałby przechodzić, gdyby zdecydowały się na zmianę płci w późniejszym wieku.

Według Myśl Postępowo już półtoraroczne dzieci powinny móc decydować o swej płci. – Dzieci już wieku 18 miesięcy mogą zacząć określać aspekty swojej płci i to dzieci mają mówić rodzicom z jaką płcią się utożsamiają, a nie na odwrót – czytamy na stronie internetowej organizacji.

Źródło: wolnosc24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!