Świat Wiadomości

USA: Otyła feministka została zmasakrowana wpisami na facebooku przez mężczyzn wszystkich ras

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Amerykańska feministka, przedstawiająca się na Facebooku jako The Resistance („Opór” – tłum. red), dokonała rzeczy niemożliwej. Jednym wpisem na Facebooku pogodziła Amerykanów niemal wszystkich ras, wyznań i poglądów.

„Opór” zaprezentowała się na Facebooku w koszulce z wielce wymownym napisem „Nie łap mnie za….” – dalsze tłumaczenie i domyślanie się pozostawiamy wnikliwym czytelnikom.

Zdjęcie opatrzyła komentarzem: „Niestety biali chłopcy, ale temu zadaniu mogą podołać tylko czarni mężczyźni„.

Na odpowiedź nie musiała długo czekać. „Biały Mężczyzna” odpisał: W imieniu wszystkich białych mężczyzn całego świata – z całego serca popieramy Twą decyzję.

Na to odpisał „Czarny Mężczyzna”: W imieniu czarnych mężczyzn – podziwiamy Twoją wspaniałomyślność. Tym niemniej nie możemy przyjąć tej hojnej oferty, więc prosimy Meksykanów, by zajęła się tym ich drużyna.

Na to „Meksykanin”: W imieniu wszystkich Meksykanów – są zadania, których nawet my się nie podejmujemy. Może Azjaci spróbują. 

Odezwał się „Azjata”: W imieniu Azjatów. Również nie możemy przyjąć tej hojnej oferty. Zajmujemy się teraz nauką arytmetyki. Być może muzułmanie mają rozwiązanie.

„Imam”: W imieniu muzułmanów – my też nie możemy przyjąć tej oferty z prostego powodu, że nie gustujemy w wieprzowinie. 

Źródło: wolnosc24.pl

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!