Świat Wiadomości

USA: Na uniwersytecie biali studenci aby uzyskać zaliczenie musieli przyznawać, że są uprzywilejowani społecznie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje amerykańska stacja telewizyjna Fox News. Lewicowa i anty-biała propaganda w Stanach Zjednoczonych poczyna sobie coraz śmielej. Zdominowane przez liberalno-lewackie poglądy uczelnie zaczynają sukcesywnie wypierać  z swych szeregów osoby o poglądach konserwatywnych i chrześcijan. Jak się okazuje nawet biały kolor skóry jest powodem do ataków.

Deputowany Earl Ehrhart poinformował w środę w audycji Todd Starnes Radio Show, że  studenci o konserwatywnych poglądach są coraz częściej prześladowani na publicznych uczelniach opłacanych z pieniędzy podatników. Amerykański deputowany poinformował o obrzydliwym procederze mającym miejsce na Kennesaw State University w stanie Georgia polegającym na zmuszaniu białych studentów do przyznawania się do posiadania społecznych przywilejów z racji swej rasy w zamian za zaliczenie przedmiotu.

Na dzień dzisiejszy wiadomo jedynie, że prawnicy badają tą sprawę, ale znając pobłażliwość amerykańskich sądów dla szeroko pojętej poprawności politycznej raczej mało prawdopodobne by odpowiedzialni doczekali się kary.

Źródło: foxnews.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!