Świat Wiadomości

USA: Mieszkańcy Seattle tworzą blokady w obawie przed agresywnym tłumem

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak donosi portal nczas.com ze Stanów Zjednoczonych, gdzie na ulicach trwa już właściwie regularna wojna, radykalna lewica niszczy sklepy i atakuje policję, napływają kolejne sygnały normalności. Tym razem uzbrojeni mieszkańcy Seattle stanęli w obronie swej własności.

Tam gdzie zawodzi państwo, tam pojawia się inicjatywa oddolna. Ludziom wystarczy pozwolić działa, a oni sami świetnie poradzą sobie z rozwiązaniem problemów. Potwierdza to przykład z Seattle.

Przypomnijmy, że w Stanach Zjednoczonych po zabójstwie czarnoskórego Floyda przez policję wybuchły zamieszki. Nie mają one jednak wiele wspólnego z walką o jakiekolwiek „prawa”.

Radykalna Lewica atakuje i niszczy wszystko, co napotka na swojej drodze. Atakowane są sklepy, a z nich na „wyprzedaży” wynoszone sprzęty. Niszczone są nawet te przedsiębiorstwa, które prowadzą Murzyni.

Brutalne ataki na białych broniących swej własności stały się właściwie codziennością. Jeżeli ktoś jest nieuzbrojony i osamotniony ma małe szanse w starciu z hordami lewackich barbarzyńców.

Podczas zamieszek w USA sprofanowano także pomnik Tadeusza Kościuszki. Cokół pomnika Polaka, który stał się także amerykańskim bohaterem narodowym zamalowano antyprezydenckimi napisami.

Policja nie radzi sobie z zapanowaniem nad lewackimi bojówkami, a przede wszystkim nie może być wszędzie w jednym momencie. Wówczas obywatele zostają pozostawieni sami sobie.

Ratuje ich to, że nie są bezbronni. Opisywaliśmy już przykład tego, jak w Minneapolis uzbrojeni mężczyźni stanęli w obronie sklepu. – Pomyślałem, że zanim pojawili się policjanci, byli tylko uzbrojeni Amerykanie, więc oto jesteśmy – mówił jeden z nich.

Teraz w sieci pojawiło się kolejne nagranie, na którym widzimy jak mieszkańcy jednego z osiedli w Seattle zebrali się i przygotowali na ewentualne przybycie lewackich bojówkarzy. Na opublikowanym wideo widzimy jak zablokowali pojazdami drogę i uzbrojeni pilnują przejazdu.

Brawa dla prawdziwych Amerykanów!

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!