Wiadomości

Uczestnicy bijatyki Czeczenów z Cyganami w Łomży dobrowolnie poddali się karze

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W ubiegłym tygodniu w Łomży przed galerią handlową pobili się cudzoziemcy, przy czym okazuje się, że bili się Czeczeni z Cyganami – informuje portal ndie.pl, dodając, że uczestnicy bójki dobrowolnie poddali się karze.

 o bijatyce cudzoziemców przed galerią Veneda w Łomży. Interweniowało wówczas 30 policjantów. Okazuje się, że wszyscy uczestnicy bijatyki to Czeczeni i Cyganie. Zatrzymani przez policja mają między 17 a 45 lat.
Jak podała Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży, prowadzone w tej sprawie intensywne postępowanie pozwoliło na przedstawienie 16 mężczyznom zarzutów za udział w bójce o charakterze chuligańskim. Dodatkowo jeden z zatrzymanych podejrzany jest o uszkodzenie samochodu. Jeden z nich był nieletni i jego sprawa została wyłączona do rozpatrzenia przez sąd rodzinny i nieletnich.

Maria Kudyba, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży, mówi, że wszyscy uczestnicy bójki złożyli wnioski o dobrowolne poddanie się karze, zgodne z tym co proponował prokurator i policja. Mają być to kary grzywny i obowiązkowe nawiązki sądowe.

/ndie.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!