Wiadomości

Tusk w oparach absurdu: Ukraińcy ze łzami w oczach mi dziękują mówiąc: “Także dzięki panu Ukraina jest wciąż niepodległa”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Lider Platformy Obywatelskiej – Donald Tusk odwiedził we wtorek studentów na Uniwersytecie Wrocławskim. W trakcie spotkania z ust byłego premiera padły dość zaskakujące słowa na temat spotykanych przez niego obywateli Ukrainy.

Donald Tusk spotkał się we wtorek (7 czerwca) ze studentami Uniwersytetu Wrocławskiego. W trakcie spotkania nie zabrakło tematów dotyczących bieżących wydarzeń politycznych w Polsce oraz poza granicami naszego kraju. Do sieci trafiło nagranie, na którym w trakcie wizyty na Uniwersytecie Wrocławskim Donald Tusk postanowił wypowiedzieć się na temat Ukraińców, którzy mają go zaczepiać i dziękować.

– Kiedy jestem na Ukrainie, to ludzie mnie zaczepiają, chociaż dzisiaj nie trzeba jechać na Ukrainę, żeby spotkać Ukraińców. Jestem tam dobrze rozpoznawany i muszę wam powiedzieć, że nigdzie poza Polską nie spotykam się tyloma ludźmi, którzy mi dziękują ze łzami w oczach mówią, że dzięki również jeszcze Panu Ukraina jest wciąż niepodległa – powiedział w trakcie spotkania lider Platformy Obywatelskiej.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!