Wiadomości

Turystka drażniła słonia. Co zrobił zwierzak?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Słoń zaatakował w Indiach kobietę, która udawała, że częstuje go bananem, po czym cofała rękę z owocem. Rozdrażnione zwierzę wyrzuciło turystkę w powietrze. Nagranie zamieszczone w mediach społecznościowych pokazuje całe zajście.

Film zamieścił na Twitterze Susanta Nanda z Indyjskiej Służby Leśnej. Można na nim zobaczyć, jak roześmiana turystka drażni się ze zwierzęciem. W jednej ręce trzyma kiść bananów, a w drugiej pojedynczy owoc, który pokazuje słoniowi. Ten jest zainteresowany przysmakiem, jednak kobieta odsuwa się i banan ciągle jest poza zasięgiem zwierzęcia. Ostatecznie rozdrażniony słoń decyduje się na atak i posługując się kłami wyrzuca turystkę w powietrze. Słychać krzyk kobiety i tym momencie nagranie się urywa.

Nie podano, jak zakończyło się zajście i czy kobieta odniosła obrażenia. Indyjska Służba Leśna poinformowała jedynie, że nagranie opublikowano ku przestrodze. Susanta Nanda napisał, że „nie należy zwodzić słonia, nawet jeśli jest oswojony”. Przypomniał też, że słonie należą do najinteligentniejszych zwierząt trzymanych w niewoli.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!