Świat Wiadomości

Transseksualista zaszedł w ciąże i ma zamiar urodzić dziecko.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Po akademickim wykładowcy, który uważał że jest transseksualnym hipopotamem oraz 8-latku występującym jako Drag Queen tym razem przyszła kolej na “mężczyznę” (urodzonego jako kobieta), który spodziewa się biologicznego dziecka

Trystan Reese urodził się kobietą, ale od zawsze czuł mężczyzną. Podczas zmiany płci postanowił jednak zachować żeńskie narządy. W opublikowanym przez siebie na Facebooku filmie zapewnia:”Myślę, że moje ciało jest świetne! Wykonałem tylko kilka koniecznych zmian, żeby móc normalnie funkcjonować, związanych z hormonami i niewielką modyfikacją ciała. To wielki dar urodzić się z takim ciałem jak ja”. Ojcem dziecka jest Biff Chaplow, partner Trystana.

34-letni Resse i 31-letni Chaplow w 2011 roku adoptowali dwójkę dzieci. – Umiemy wychowywać je w zdrowy i odpowiedzialny sposób – powiedzieli w wywiadzie dla CNN.Rok temu postanowili jednak, że chcą mieć kolejne, biologicznie własne dziecko. – Spotkaliśmy się z najlepszymi lekarzami, żeby dowiedzieć się czy to możliwe i bezpieczne – relacjonował Reese.Mężczyzna odstawił terapię hormonalną opartą na testosteronie, żeby przygotować swoje ciało do zajścia w ciążę.

Źródło tvn24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!