Wiadomości

“Transpłciowa influencerka” oskarżona o zasztyletowanie ojca

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Urodził/a się jako Nicholas Secondino, ale zdał/a sobie sprawę, że jest trans w wieku zaledwie 5 lat – gdy matka zmusiła ją (?) do przymierzenia chłopięcego stroju kąpielowego. Gdy miał/a 16 lat, zaczęła brać hormony – i opowiadał/a, jak przez cały czas wspierał ją (?) ojciec. – Mój tata miał silną osobowość. Mama, o dziwo, przyjęła to trochę trudniej niż on – tłumaczyła. Ojca, który ją (?) w tym wyborze “wspierał” właśnie zasztyletował/a.

Policja znalazła Carla Secondino w domu przy 17th Avenue wczesnym rankiem w czwartek. Jego młodsza córka, 19-letnia Liana, została przewieziona do lokalnego szpitala z poważnymi ranami kłutymi, a starsza córka (?) – 22-letni/a Nikki Secondino (Nicholas Secondino), “została zabrana” do szpitala z niewielkimi skaleczeniami.

Początkowo twierdził/a on/a, że dwóch intruzów włamało się do ich mieszkania i zaatakowało przy użyciu noża. Jednak policjanci nie uwierzyli w tę wersję. Ich wątpliwości potwierdziły nagrania z monitoringu, na których nie widać było żadnej podejrzanej aktywności innych osób. Ostateczni przyznał/a się zarówno do zadźgania ojca, jak i ranienia siostry. Został/a oskarżony/a o morderstwo. Na miejscu zbrodni policja zabezpieczyła zarówno młotek, jak i zakrwawiony nóż, ale… wciąż szuka motywu.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!