Sports Świat Wiadomości

Trans ustanawia kolejne rekordy w kobiecym podnoszeniu ciężarów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Trwa niszczenie kobiecego sportu przez skrajnie lewicową ideologię. Tzw. “trans” został dopuszczony do kobiecych zawodów w Kanadzie i ustanowił nowy rekord w podnoszeniu ciężarów.

Trans – degenerat każe nazywać się Anne Andres i ma 40 lat. W młodości bezskutecznie próbował sił w męskiej rywalizacji, lecz nie odniósł większych sukcesów. Gdy “zmienil płeć” i dopuszczono go do zawodów z kobietami, nagle okazał się wyśmienitym zawodnikiem. W ciągu ostatnich czterech lat triumfował w dziewięciu z jedenastu konkursów. w tym ustanowił rekordy świata w martwym ciągu i wyciskaniu na ławce.

Andres odcisnął swoje piętno na Mistrzostwach Kanady Zachodniej 2023, zorganizowanych przez Kanadyjską Unię Trójboju Siłowego, które odbywają się w Centrum Zdrowego Życia na Uniwersytecie Brandon. Rywalizując w kategorii Female Masters Unequipped, zapewnił sobie pierwsze miejsce, pokonując “zwykłe” kobiety – Michelle Kymanick i Su Jan Gil.

Podczas zawodów w trójboju siłowym Andres osiągnął wynik, który przewyższył  dotychczasowe wyniki w tej samej klasie o ponad 200 kg. Osiągnął niezwykłe 597,5 kg w porównaniu z 387,5 kg kolejnej zawodniczki – biologicznej kobiety Su Jana Gil. W ten sposób ​​Andres nie tylko ustanowił narodowy rekord Kanady, ale także pobił oficjalny rekord świata kobiet w trójboju siłowym.

Dumny ze swoich osiągnięć Andres zamieścił na Instagramie filmy prezentujące swój udział w zawodach, podczas których nawiązał kontakt ze sportsmenkami, mając na sobie różowe skarpetki i żywe, ufarbowane na niebiesko włosy. Nagraniem ożna zobaczyć tutaj.

Mistrzostwa Kanady Zachodniej, organizowane pod patronatem Kanadyjskiej Unii Trójboju Siłowego (CPU), wprowadziły na początku tego roku politykę samoidentyfikacji płci. Pomimo napotkania sprzeciwu ze strony zwolenników praw kobiet, polityka ta umożliwiła udział w konkursach dla kobiet wyłącznie na podstawie samoidentyfikacji płci. Innymi słowy – wystarczy, by jakiś zaburzony psychicznię mezczyzna stwierdził, że jest kobietą i już może startować wraz z kobietami.

Rozpoczęta w lutym br. „polityka włączenia transpłciowego” CPU wyraźnie popiera udział transpłciowych trójboistów w wybranych przez nich zawodach sportowych. Jest to zgodnie z zaleceniami Kanadyjskiego Centrum Etyki w Sporcie (CCES).

Rekordy bite przez transa Andresa to nie jedyna kontrowersja wokół jego osoby. Te pojawiły się już wcześniej, gdy degenerat opublikował film, w którym kpił z innych zawodniczek, m.in. kwestionując ich wyniki w wyciskaniu na ławce.

W odpowiedzi na udział sportowców płci męskiej w sporcie kobiecym Linda Blade, założycielka Międzynarodowego Konsorcjum na rzecz Sportu Kobiet, skrytykowała CPU za umożliwienie Andresowi angażowania się w rywalizację z kobietami. Potępiła CPU za promowanie oczywistej nieuczciwości.

NASZ KOMENTARZ: Postprotestancka Kanada po raz kolejny okazuje się prymusem światowej rewolucji. Za chwilę okaże się, że do kobiecych tzw. parytetów w polityce i gospodarce również wliczane będą tzw. transy. W ten sposób prawdziwe kobiety będą znów dyskryminowane przez skrajną lewicę, która kocha się w absurdach i niszczeniu ludziom życia.

Polecamy również: Czechy chcą płacić Ukraińcom za powrót do domu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!