Wiadomości

Tragiczny finał libacji alkoholowej. Zamordował konkubinę…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w Aleksandrowie Kujawskim (woj. kujawsko-pomorskie). Podczas libacji alkoholowej 59-latek śmiertelnie ugodził nożem 65-letnią konkubinę. Mężczyźnie grozi dożywocie.

– Około 20:30 otrzymaliśmy zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z mieszkań w Aleksandrowie Kujawskim trwa libacja alkoholowa, a na podłodze leży kobieta bez oznak życia –powiedziała st. asp. Marta Białkowska-Błachowicz, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim.

Funkcjonariusze udali się do jednego z mieszkań, w którym zastano leżącą na podłodze 65-letnią kobietę z raną kłutą w okolicy serca. W pomieszczeniu znajdował się też jej konkubent i jego córka. Oboje byli w stanie upojenia alkoholowego i zostali zatrzymani. 33-letnia kobieta miała w wydychanym powietrzu ponad 3 promile alkoholu. Policjanci nie poddali mężczyzny badaniu alkomatem, a wykonali badania krwi.

Córka 59-latka została przesłuchana i wypuszczona na wolność. On sam został doprowadzony do prokuratury, gdzie w konsekwencji przeprowadzonych czynności z udziałem prokuratora i biegłego z zakresu medycyny sądowej, usłyszał zarzut zabójstwa. Najbliższe trzy miesiące, na wniosek policji i prokuratury, spędzi w areszcie tymczasowym. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

/wprost.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!