Wiadomości

Totalny odlot Gugały

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Niektórzy celebryci zdają się być zupełnie oderwani od rzeczywistości i żyć w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. Bez wątpienia do takich osób wypada zaliczyć dziennikarza Polsatu Jarosława Gugałę, który w rozmowie z Jarosławem Kuźniarem zachwycał się spełeczeństwami multikulturowymi:

„Byłem niedawno w Londynie, wkrótce po zamachu na moście. To miasto jest wspaniałe, jest cudowne swoją różnorodnością i jest piękne swoją różnorodnością. Ludzie wszystkich kolorów skóry, wszystkich wyznań, pochodzący ze wszystkich krajów świata wspaniale się ze sobą czują. Wspierają się nawzajem i wytwarzają coś, co jest potęgą i cudownością tego miasta. To niezwykłe braterstwo i niezwykła wartość, że ludzie mogą być humanistami, mogą być ze sobą niezależnie od tego, skąd pochodzą. Doświadczenie świata wskazuje na to, że wszyscy, którym udało się stworzyć wieloetniczne, wieloreligijne, bardzo otwarte społeczeństwa, budowali dobrobyt i wspaniałą potęgę.”

O tym, jak dalece red.Gugała oderwał się od realiów otaczającego go świata, najlepiej oddaje to oto zdanie:

„Ludzie się wysadzają i mordują, niezależnie od tego, jakiej religii są. Nie ma dowodów na to, że muzułmanie robią to częściej niż chrześcijanie.”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!