Wiadomości

To oni mają prowadzić w poznańskich szkołach “zajęcia antydyskryminacyjne”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Założyciel i były prezes Grupy Stonewall, która ma prowadzić w poznańskich szkołach zajęcia antydyskryminacyjne mówi, że w środowisku dużo osób wysyła sobie nagie zdjęcia, uczestniczy w seksie grupowym i współżyje pod wpływem narkotyków i alkoholu – informuje Radio Poznań.

Arek Kluk udzielił wywiadu autorowi internetowej strony poświęconej tematyce queer. Słowa, które tam padają, nie mogą nie szokować…

– Dużo osób wysyła nagie zdjęcia, część chodzi na grupówki, wielu jest wśród nas fanów chemseksu – mówi Arek Kluk, ale zastrzega, że on tego nie praktykuje. Jednocześnie przyznaje, że założył profil na pornograficznym portalu, na którym użytkownicy wymieniają się odpłatnie zdjęciami. Jak stwierdził, „to go jara”.

W artykule czytamy również o edukacji seksualnej. Na pytanie autora wywiadu, czy walczy o wolność do bycia nagim założyciel Stonewalla stwierdza: „Przecież w pewnym sensie jest to też edukacja seksualna – zerwanie z jakimś tabu.”

W rozmowie z Radiem Poznań wycofuje się z tych słów i mówi, że to narracja przeciwników LGBT.

„To jest podstawowa bzdura wypowiadana przez naszych przeciwników, którzy chcą nas jako społeczność LGBT plus, oczernić w oczach Polek i Polaków”.

Pytany czy nie obawia się, że swoją otwartością szkodzi społeczności LGBT, Kluk odpowiada:

„Albo będziemy mówić, jak jest i nauczymy się z tym żyć albo będziemy wiecznie żyć w tym szarym kraju bez żadnych zmian.”

Arek Kluk jest założycielem i byłym prezesem Grupy Stonewall zrzeszającej osoby LGBTQ. Startował w wyborach samorządowych w 2018 roku z Koalicji Prawo do Miasta. Zgłosił wtedy pomysł powołania w każdej szkole funkcji Latarnika LGBTQ, który miałby być łącznikiem między „szkolną społecznością LGBTQ a pozostałymi uczniami”.

Źródło:
https://radiopoznan.fm/informacje/pozostale/szokujacy-wywiad-znanego-dzialacza-lgbt-z-poznania?
/zdjęcie ilustracyjne/

Czytaj też:

Działacze LGBT wkraczają do poznańskich szkół, dostali na to spore pieniądze od władz miasta

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!