Europa Islam Wiadomości

TESCO w swojej świątecznej reklamie promuje homoseksualizm i islam (VIDEO)

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Tesco broni się po tym, jak spłynęła na nich krytyka za najnowszą reklamę świąteczną. Sieć marketów chciała pokazać, że każdy klient w ich sklepie jest równie mile widziany. W związku z tym w świątecznej reklamie pojawili się ludzie różni etnicznie i wyznaniowo. Byli czarni, biali, chrześcijanie, muzułmanie, sikhowie, homoseksualiści.

To obecność muzułmanów w reklamie świąt Bożego Narodzenia wzbudziła najwięcej kontrowersji. Pod filmikiem szybko zaczęły pojawiać się krytyczne komentarze . Nawet część z muzułmanów była reklamą oburzona. W końcu pokazano ich, że obchodzą święta Bożego Narodzenia, które są chrześcijańskim świętem.

Swoją drogą reklama dotyczyła indyka. Ktoś w komentarzach zapytał, czy indyki w Tesco mają certyfikat halal, czyli są zdatne do jedzenia dla muzułmanów. Jak wynika z odpowiedzi pracownika marketu, w tej kwestii muzułmanie są znowu dyskryminowani …;)

Niektórzy z oglądających reklamę wskazywali, że polityczna poprawność potrafi nawet zrujnować już święta. Inni pytają, czy Tesco ma świadomość, że to CHRZEŚCIJAŃSKIE święto. Pod nagraniem wzywają do bojkotu sieci marketów. Jeden z widzów zapytał, czemu homoseksualiści nie całowali się pod jemiołą i nie było transseksualisty.

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!