Wiadomości

Tęczowy prezydent “homofobom” nie odpuści

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Poznański urząd miasta złożył zawiadomienie do prokuratury w sprawie plakatu Fundacji Pro – Prawo do Życia, który od kilku dni wisi na ścianie jednej z kamienic. – Nie godzę się na takie działania w przestrzeni publicznej – podkreślił prezydent Jacek Jaśkowiak.

Plakat przedstawiający m.in. dwóch nagich mężczyzn niosących kolorową flagę został powieszony na poznańskiej Wildzie przez Fundację Pro – Prawo do Życia.

Na plakacie umieszczono także napis wskazujący, że „70 proc. zachorowań na AIDS dotyczy pederastów. Pederaści żyją średnio 20 lat krócej. 31 proc. dzieci wychowywanych przez lesbijki i 25 proc. wychowywanych przez pederastów jest molestowana. Czyny pedofilskie zdarzają się wśród homoseksualistów 20 razy częściej”.

Mariusz Dzierżawski z Fundacji Pro – Prawo do Życia w przesłanym PAP komunikacie podkreślił, że „naturalną ochroną dzieci przed wykorzystaniem jest poczucie wstydu. Od czasu rewolucji seksualnej media intensywnie pracują, aby to poczucie wstydu zniszczyć”.

– Nieprzyzwoite zdjęcia i zachowania stały się normą w gazetach i telewizji. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja w internecie. Ale deprawatorom to nie wystarcza. Postanowili niszczyć poczucie wstydu u dzieci poczynając od żłobków i przedszkoli. Robią to od wielu lat w całej Europie, również w Polsce. Naszą intencją jest poinformowanie rodziców, że celem edukacji seksualnej jest deprawacja waszych dzieci i uczynienie z nich łatwego łupu pedofilów – zaznaczył Dzierżawski.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!