Siergiej Szojgu zniknął
Wiadomości

Tajemniczy wpis córki Szojgu w mediach społecznościowych

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Minister obrony Rosji Siergiej Szojgu nie pojawiał się w ostatnim czasie publicznie. Pojawiły się sygnały, iż przeszedł on zawał serca. Wzmogły się one po pojawieniu się na platformie Telegram tajemniczego wpisu córki Szojgu.

„31 lat w rządzie. Dokładnie rok temu nakręciliśmy cały film o tej długiej podróży, a ile ciekawych historii tam nie pasowało! Moja duma, mój punkt orientacyjny i mój tata. Jestem dumna z bycia twoją córką!” – napisała na swoim kanale w serwisie Telegram Ksenia Szojgu.

Jeden z rosyjskich oligarchów, Leonid Niewzlin, stwierdził, że minister leży na oddziale intensywnej terapii po tym, jak przeszedł rozległy zawał.

„Może zostać niepełnosprawny, jeśli przeżyje. Plotka głosi, że do ataku serca mogło dojść nie z przyczyn naturalnych” – poinformował Niewzlin na Facebooku dodając, że w zasadzie nie wiadomo, czy z tego wyjdzie.

Ale oto nagle po wielu dniach Szojgu został pokazany:

Bardzo to dziwne… Szojgu niegdyś brylował w mediach, teraz natomiast pokazywany jest wyłącznie, gdy huczy od plotek, że coś się z nim stało. I co miał znaczyć ten wpis jego córki, który uruchomił lawinę spekulacji?

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!