Świat Wiadomości

Surogacja narusza naturalne potrzeby dziecka

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W amerykańskich mediach społecznościowych wybuchła burza po tym, gdy Guy Benson, prezenter Fox News i jego „mąż”, Adam Wise, ogłosili przyjście na świat syna uzyskanego dzięki “macierzyństwu zastępczemu”, czyli surogacji.

Surogacja czyli w praktyce handel ludźmi, staje się coraz powszechniejsza. Neoliberalne elity szybko złożyły gratulacje prezenterowi FoX News, podobnie jak wtedy, gdy Benson ogłosił swoje „zaręczyny” z Wise’em w 2018 roku.

Kilka dni później jutuber Shane Dawson – mężczyzna, który żartował, że jest pedofilem – i Ryland Adams opublikowali zdjęcie przedstawiające ich nowo narodzonych bliźniaków, również uzyskanych dzięki surogacji. Dodając tej scenie odrobinę ciemnej ironii, w tle zdjęcia znajdował sie baner z hasłem: „Centrum Narodzin Rodziny”.

Co ciekawe, w każdym z tych przypadków pary dewiantów zdecydowały się na posiadanie dziecka płci męskiej.

Z powodu niechęci tych osób do zawarcia małżeństwa i rodzenia dzieci poprzez naturalne stosunki seksualne z żonami, ich synowie są ofiarami pozbawionymi matki, a „ojcowie” są ich prześladowcami. Opisywanie tych uśmiechniętych mężczyzn w ten sposób może wydawać się trudne, ale z perspektywy ich dzieci właśnie tacy są.

Ich działania, przynajmniej na razie, pokazują, że nie są w stanie wczuć się w najbardziej podstawową potrzebę i prawo swoich prawnych synów: prawdziwą relację z matkami na całe życie. Odebrani jedynemu rodzicowi, jakiego znali, w ich maleńkich sercach wyryto deprywację, co wyrządziło każdemu z tych dzieci nieobliczalną krzywdę przez całe życie.

Ci mężczyźni zastąpili rolę matki małą armią innych kobiet: dawczynią komórek jajowych, surogatką i prawdopodobnie członkami rodziny oraz innymi opiekunkami w ciągu dnia.

Jennifer Roback Morse, założycielka Instytutu Ruth pomagającego ofiarom rewolucji seksualnej, zauważyła, że pary sodomickie, które angażują się w macierzyństwo zastępcze, rozbijają macierzyństwo, najbardziej podstawową relację między ludźmi, na szereg funkcji. Przekształcili matkę, organiczną, zintegrowaną rzeczywistość osobistą, w coś sztucznego, rozproszonego i bezosobowego.

Żona mogłaby spełnić wszystkie te role i zrobić to znakomicie i z miłością, ustanawiając jednocześnie naturalną więź macierzyńską na całe życie, której ich synowie będą zawsze pragnąć. Morse doskonale podsumowała problematykę homoseksualnego macierzyństwa zastępczego: –Pierwszym obowiązkiem ojcostwa jest kochanie matki swojego dziecka. W istocie jest to zwyczajny sposób na zostanie ojcem.

Surogacja ogólnie oznacza likwidację rodzeństwa dziecka. Być może najbardziej przerażającym aspektem inżynierii dzieci poprzez macierzyństwo zastępcze jest to, że zwykle wiąże się to z „selektywną redukcją”, czyli aborcją, niechcianych embrionów. Przechowywane zarodki uznane za dłużej potrzebne rodzicom do założenia rodziny – często w liczbie kilkunastu lub większej – są wyrzucane jako nic innego jak odpad medyczny.

Dzieci urodzone w drodze “macierzyństwa zastępczego” często muszą stawić czoła zimnej rzeczywistości, w której ich rodzeństwo zostało po prostu wyrzucone przez rodziców, co ich samych z łatwością mogło spotkać.

Katy Faust, stojąca za grupą na rzecz dzieci „Them Before Us”, organizacją walczącą o ochronę prawa każdego dziecka do matki i ojca, zapewniła doskonałe ramy do zrozumienia i argumentowania przeciwko “macierzyństwu zastępczemu”. Pisząc w ‘The Federalist”, Faust oferuje solidne odpowiedzi na często zadawane pytania:

● Jeśli kochasz dzieci, dlaczego nie pokochasz “macierzyństwa zastępczego”?
● Czy macierzyństwo zastępcze nie jest podobne do adopcji?
● Jeśli macierzyństwo zastępcze jest sprzedażą dzieci, czy adopcja nie jest również handlem dziećmi?

Olivia Maurel, 40-letnia kobieta, która urodziła się dzięki surogacji, zeznała niedawno, że nie obwinia swoich rodziców – żonatego mężczyznę i kobietę. -Obwiniam system, który powoli, ale skutecznie pozwala na legalizację macierzyństwa zastępczego – powiedziała. -Ten wybór zdefiniował całe moje życie. Jestem wynikiem zabicia mojego rodzeństwa i ciągle ponoszę konsekwencje okrucieństwa macierzyństwa zastępczego. Należy zlikwidować macierzyństwo zastępcze. Największym powodem usunięcia tego potwora jest dobro dziecka – dodała.

NASZ KOMENTARZ: Komplementarność mężczyzny i kobiety nie jest -jak twierdzą lewacy- konstruktem religijnym, czy prawicowym. Jest wypisana w naszych sercach, zapisana w naszym DNA i obecna wszędzie, gdzie się zwrócimy i spojrzymy na naturę. Opór temu wymagał prawdziwie herkulesowej kampanii dezinformującej, prowadzonej przez naukowców, polityków i osobistości medialne.

Polecamy również: Ruszył strajk węgierskich przewoźników

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!