Polska Wiadomości

Strzelanina w Poznaniu. Nowe nagranie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Dwóch mężczyzn straciło życie w strzelaninie w Poznaniu. Do zdarzenia doszło przed jednym z hoteli przy ulicy Świętego Marcina. Dramat rozegrał się na oczach wielu ludzi, w biały dzień.

Strzelanina w Poznaniu miała miejsce w niedzielę, około godziny 17:00. Pracownicy okolicznych lokali mówili, że poprzedziła je kłótnia przed wejściem do hotelu. Do pary siedzącej w hotelowym ogródku miał podejść mężczyzna z bronią.

Nowe nagranie zarejestrowane przez świadka z okna lub balkonu po drugiej stronie ulicy nie pozostawia złudzeń co do przebiegu wypadku. To, co widać na drastycznym filmie (który widzieliśmy, ale którego nie udostępniamy), potwierdza policja. Jeden mężczyzna na oczach klientów i personelu restauracji strzeli do drugiego, a potem targnął się na swoje życie.

Policja zabezpieczyła nagrania z miejskiego monitoringu i przesłuchała już świadków. Szuka też osoby, która sfilmowała zajście telefonem komórkowym.

Nieoficjalnie wiadomo, że obrażony “były” zastrzelił mężczyznę, który był nowym partnerem jego dawnej narzeczonej. Następnie popełnił samobójstwo.

Poniżej nagranie dokumentujące zajście. Uwaga, scena jest drastyczna.

Polecamy również: Robert Winnicki definitywnie znika z polityki. W tle obyczajówka

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!