Wiadomości

Strzelanina w klubie dla homoseksualistów w Oslo. Są zabici

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W nocy z piątku na sobotę w stolicy Norwegii doszło do strzelaniny, w wyniku której dwie osoby zginęły, a kilkanaście odniosło ciężkie obrażenia – podała norweska policja.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 1:15 w nocy z piątku na sobotę w „London Pub”, barze dla homoseksualistów i klubie nocnym w centrum miasta.. W wyniku strzelaniny dwie osoby zginęły, a około 10 zostało rannych, z czego trzy poważnie. Naoczny świadek twierdzi, że mężczyzna wyjął z torby pistolet i zaczął strzelać. Wkrótce po ataku policja aresztowała podejrzanego.

W sobotę w Oslo ma się odbyć coroczna parada LGBT. Norwegia to kraj pogrążający się w totalitaryzmie, w którym ludzie poddawani są nieustannemu praniu mózgów w duchu ideologii LGBT. Przy tym tamtejsze propagandowe media wściekle atakują Polskę. Kika dni temu portal najpopularniejszego norweskiego dziennika – „Aftenposten” – opublikował wyjątkowo agresywny, antypolski artykuł, w którym to nasz kraj, obok rzekomego „łamania praw człowieka”, oskarżany jest m.in. również o „homofobię”.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!