Wiadomości

Starcie Kowalskiego i Kołodziejczaka w Polsat News

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Wiceminister rolnictwa Janusz Kowalski skomentował program, w którym wystąpił wspólnie z liderem AgroUnii Michałem Kołodziejczakiem.

W ubiegłym tygodniu, po odwołaniu Norberta Kaczmarczyka z funkcji wiceministra rolnictwa, a jego stanowisko zajął poseł Solidarnej Polski Janusz Kowalski. Nominacja polityka wywołała oburzenie Michała Kołodziejczaka, który wraz ze swoim ugrupowaniem AgroUnia, aspiruje do miejsca w Sejmie. – PiS pokazało, że zupełnie nie ma pomysłu na rolnictwo. Interesują ich tylko gierki wewnątrzrządowe – skomentował Kołodziejczak, który od kilku dni nieustannie atakuje Kowalskiego.

Do spotkania dwóch polityków doszło w poniedziałek na antenie Polsat News. Ja zacznę tę rozmowę od prezentu, który mam dla pana ministra. Panie ministrze, zeszyt, kredki – żeby pan sobie rysował łąki, pola, traktory i na tym, żeby pan skończył swoją przygodę z rolnictwem – stwierdził na początku programu lider AgroUnii, wręczając “prezent” wiceministrowi rolnictwa.

Również w trakcie programu Kołodziejczak nie szczędził ostrych słów pod adresem wiceministra, a w trakcie wypowiedzi wiceszefa resortu rolnictwa Kołodziejczak pokazywał plakat z napisem “Kowalski to prowokator” i “Janusz Kowalski kłamie”. Przebieg programu wiceminister rolnictwa skomentował we wtorek rano w mediach społecznościowych.

– “Debata” z Michałem Kołodziejczakiem, który nie miał nic do powiedzenia polskim rolnikom i wykazał się kompromitującym brakiem wiedzy, odbyła się w mało sprzyjających warunkach. W studio czekały już wyłożone za zgodą wydawcy obrażające mnie plansze – skarży się Kowalski.

– Złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy – skomentował wpis wiceministra Kołodziejczak.

/dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!