Wiadomości

Stanowski i Najman zjawili się w Wieluniu, zjawiła się też… policja

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Dziś w Wieluniu zjawił się Krzysztof Stanowski, który odpowiedział na specjalne zaproszenie burmistrza miasta Pawła Okrasy. Mężczyźni mają wyjaśnić sobie dzielące ich sprawy. Wokół wejścia do Urzędu Miejskiego w Wieluniu zgromadziło się kilkunastu dziennikarzy, a także wielu mieszkańców – informuje portal tysol.pl.

Temat gali MMA VIP 4 ciągnie się już od dłuższego czasu. Sprawa wywołała wielkie kontrowersje i oburzenie internautów po tym, jak podczas konferencji prasowej przed galą ogłoszono, że „bossem” organizacji został Andrzej Z. ps. „Słowik” – jeden z największych przestępców lat 90., uważany za byłego szefa grupy pruszkowskiej. Sporo znanych osób, na czele z dziennikarzem sportowym Krzysztofem Stanowskim, nawołuje do bojkotu gali.

Dziś w Wieluniu zjawił się Krzysztof Stanowski, który odpowiedział na specjalne zaproszenie burmistrza miasta Pawła Okrasy. Mężczyźni mają wyjaśnić sobie dzielące ich sprawy. Wokół wejścia do Urzędu Miejskiego w Wieluniu zgromadziło się kilkunastu dziennikarzy, a także wielu mieszkańców.

Na miejsce przybył także Marcin Najman, który zarzucił Stanowskiemu, że Kanał Sportowy, którego jest współwłaścicielem, także promuje przestępców. Chodzi o organizację Gromda, znaną z walk na gołe pięści.

Stanowski zapowiedział również, że jeśli burmistrz miasta zdecyduje się odwołać galę MMA VIP 4, to dziennikarz sportowy, wraz z byłym siatkarzem Marcinem Możdżonkiem, byłym koszykarzem Marcinem Gortatem oraz innymi sportowcami, zorganizują w Wieluniu m.in. zawody dla dzieci i inne atrakcje.

W pewnym momencie jeden z dziennikarzy zapytał Najmana, jaką funkcję w organizacji pełnił Andrzej Z. ps. „Słowik”. – Ma pracę zdalną. Zakres obowiązków, jaki wykonuje, jest naszą sprawą – odparł były pięściarz.

Więcej:

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!