Wiadomości

Sprzedawali bijące serca i głowy abortowanych dzieci

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Ciała abortowanych dzieci są towarem – potwierdziła to przed sądem dyrektor generalna StemExpress, biotechnologicznej firmy, która zaopatrywała naukowców w bijące serca dzieci oraz nietknięte głowy. To może być jednak tylko część prawdy na temat koszmarnego biznesu aborcyjnego.

Szczątki abortowanych dzieci są wykorzystywane przez naukowców. Przed sądem zaprezentowano nagranie z udziałem dyrektor StemExpres – firmy zajmującej się handlem organami. Mówi na nim, że istnieje wielkie zapotrzebowanie na „świeże tkanki płodów” oraz że „szalenie delikatne” neurony tkanki mózgowej sprzedają się najlepiej z „całej mózgoczaszki” czy głowy. Jak zeznała, główka dziecka może zostać pozyskana wraz z ciałem lub może być od niego oderwana. Przyznała też, że jej firma dostarczała naukowcom „tkanki sercowe”.

W ocenie obrońców życia pierwszy przedstawiony scenariusz może oznaczać, że ten nienaruszony „materiał do badań” wcale nie jest pozyskiwany w wyniku aborcji.

– Jeżeli mamy płód z nietkniętą głową i nienaruszonym ciałem, jak również nienaruszonymi kończynami, to wskazywałoby, że dziecko urodziło się żywe i dopiero potem wycięto mu organy lub że dziecko było ofiarą nielegalnej aborcji przez częściowe urodzenie – ocenił w rozmowie z portalem LifeSiteNews Peter Breen z Thomas More Society zaznaczając, że obydwa procedery są makabryczne i okrutne.

Sprawa prowadzona w sądzie dotyczy działań Davida Daleidena i Sandry Merritt, którzy odpowiadają za nielegalne nagrania ujawniające kulisy handlu organami abortowanych dzieci. Ich materiały pokazują związki pomiędzy StemExpress a Planned Parenthood, od którego firma pozyskiwała części ciał dzieci odsprzedawanych naukowym instytutom medycznym.

/wpolityce.pl, bibla.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!