Polska Wiadomości

Skrajna lewica chce totalnej cenzury

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Wiceminister Krzysztof Śmiszek zapowiedział ustawowe zmiany wprowadzające odpowiedzialność karną za to, co jego partia uważa, że mowę nienawiści wobec homoseksualistów.

Skrajna lewica chce totalnej cenzury. Dziennikarz Wirtualnej Polski zapytał w poniedziałek Śmiszka o “mowę nienawiści w kontekście osób LGBT”. -To jest dosyć prosty zabieg legislacyjny. Zostały uruchomione prace, także na mój wniosek, w Ministerstwie Sprawiedliwości. Do końca lutego takie przepisy powinny zostać opracowane i wyjść z ministerstwa – odpowiedział wiceszef resortu.

-Ta sprawa powinna i będzie szybko załatwiona – zapewnił Śmiszek, nadmieniając, że konieczne będą także konsultacje między poszczególnymi ministerstwami, podkreślił przy tym, że penalizacja tak zwanej “mowy nienawiści” jest punktem umowy koalicyjnej, jaką Nowa Lewica zawarła z Koalicją Obywatelską i Trzecią Drogą.

Zmiany w Kodeksie Karnym jakich chce Śmiszek “będą zakazywały przestępstw z nienawiści, mowy nienawiści, czyli motywowania swoich przestępczych czynów takimi przesłankami jak płeć, orientacja seksualna, tożsamość płciowa, wiek, czy niepełnosprawność”. Wiceminister powoływał się na to, że “takie przepisy obowiązują w większości krajów Unii Europejskiej”.

Dotychczas pojęcie przestępstwa z nienawiści odnosiło się do różnicy rasowej czy etnicznej jako motywu działania przestępczego i Śmiszek powiedział, że przewidziane już kary zostaną rozciągnięte na nowe kategorie “mowy nienawiści”.

Krzysztof Śmiszek jest otwartym sodomitą. Działał między innymi w organizacji “Kampania Przeciw Homofobii”.

NASZ KOMENTARZ: Płcie są dwie a orientacja jedna – tak zostaliśmy stworzeni. To co więcej, mieści się w kategorii choroby i dewiacji. Nie ma i nie będzie zgody na nazywanie zboczeń i chorób czymś normalnym, zwłaszcza pod rygorem więzienia. STOP REWOLUCJI KOMUNISTYCZNEJ!

Polecamy również: PiS wchodzi w targowickie buty PO

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!