Polska Wiadomości

Skandaliczna manipulacja Gazety Wyborczej!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Redakcja portalu żelasnzalogika.net świetnie ukazała obłudę Gazety Wyborczej na przykładzie fałszywego tłumaczenia wywiadu dotyczącego molestowania niemieckich kobiet przez uchodźców w Kolonii. Sam tekst jest już dość stary bo pochodzi z lutego 2016. Jednakże świetnie obrazuje manipulacje gazety będącej filarem “imperium kłamstwa”.

W oryginale Ulrich Bremer mówi „Przytłaczająca większość osób łapie się pod szeroką definicję uchodźców” i dodał że informacje o tym iż tylko trzech spośród napastników to uchodźcy są nonsensem.

Wyborcza podaje: „Z najnowszych ustaleń śledczych wynika, że jedynie trzy osoby z 58 zatrzymanych po napaściach na kobiety w Kolonii w sylwestra niedawno przybyły do Niemiec. Zdecydowana większość to Algierczycy, Tunezyjczycy i Marokańczycy, którzy przebywali w Niemczech już od dłuższego czasu – poinformował Ulrich Bremer

 

Przebywali już od dłuższego czasu? A to luzik.

 

W oryginale Ulrich Bremer mówi: „Zgłoszono 1075 przestępstw, włączając w to 467 przestępstw o charakterze seksualnym”

Wyborcza podaje: „Ustalono, że większość ataków nie miała tła seksualnego, lecz rabunkowe (..) W rozmowie z gazetą „Die Welt” Bremer dodał również, że spośród 1 054 otrzymanych zgłoszeń 600 dotyczyło jedynie kradzieży, bez tła seksualnego.

 

Czyli luzik. 600 z ponad tysiąca dotyczyło jedynie kradzieży, a większość nie miała tła seksualnego.

 

No i całość przekazu też rewelacyjna. Nie martwcie się. Tylko trzech to świeży uchodźcy, pozostali napastnicy to też imigranci z Afryki i Azji ale na szczęście są już w Niemczech od dawna.

Setki tysięcy niemieckich kobiet odetchnęło z ulgą.

Źródło: zelaznalogika.net

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!