Polska Wiadomości

Serial emitowany na antenie TVN porównuje sprzeciw wobec uchodźców i kapitałowi niemieckiemu do… nazizmu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje portal dzienniknarodowy.pl telewizja TVN posunęła się do kolejnej manipulacji. Tym razem przy użyciu serialu “Na Wspólnej”. W odcinku nr 2451 możemy usłyszeć: “Tomek bierze udział w akcji nazistów! Tomek coraz bardziej przesiąka ideologią nazistowską. Ziębowie załamują ręce słysząc, co ich podopieczny opowiada. Po południu młody Nowak przechodzi chrzest bojowy – bierze udział w pierwszej poważnej akcji Mateusza i jego grupy!

Cóż to za akcja i przeciwko komu?

– Obcy kapitał wchodzi na rynek. Sieć jakichś niemieckich hurtowni. Potem lecą z tym na Zachód. Trzeba tym skończyć – mówi “nazista” z “Na Wspólnej” do Tomka, którego namawia do “akcji bezpośredniej”. Akcja bezpośrednia to malowanie sprayem na ścianie niemieckiej hurtowni napisu “Polaku obudź się”.

W tym samym odcinku Tomek, “przesiąknięty ideologią nazistów” wypowiada się przeciwko uchodźcom. Biednym ludziom, którym bombardują domy, jak tłumaczy mu główna bohaterka serialu. Ale na szczęście w kolejnych odcinkach Tomek mądrzeje, kiedy “neonaziści” z “Na Wspólnej” chcą spalić ośrodek dla uchodźców w którym są dzieci. Ostatecznie Tomek staje się bohaterem, pisze artykuł demaskujący “patriotów”, a naziści z “Na Wspólnej” trafiają na komisariat gdzie jeden po drugim pękają podczas śledztwa i wzajemnie na siebie sypią.

Polskojęzyczne media raz za razem uderzają w Polskość i ważne dla Polaków wartości. Jednakże powyższy przykład jedynie pokazuje jak zdesperowane są środowiska wrogie naszemu krajowi posuwając się do coraz bardziej desperackich środków. Pozostaje tylko czekać aż tego typu lewacki przekaz będzie wtłaczany dzieciom poprzez kreskówki.

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!