Felietony

Samozaoranie feministek

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Kontestowanie praw natury i wszelkich praw rządzących logiką to cecha wspólna wszystkich ruchów lewackich. Feministki w tym zacnym gronie odgrywają rolę szczególną.

– Ruchy feministyczne zaczynają kontestować szacunek mężczyzny do kobiety. Feminizm kończy się zawsze wtedy, kiedy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro – powiedział ostatnio poseł Kukiz’15 Marek Jakubiak w Polskim Radiu.

By dać panu posłowi – i wszystkim mężczyznom, którzy uważają kobiety za płeć słabą i wątłą – nauczkę, redakcja WP Kobieta postanowiła za pomocą siły własnych mięśni udowodnić, że żadna lodówka nie jest im straszna. I nie tylko lodówka.

I co?

Dziewczyny były przekonane, że odniosły wielki sukces, ale komentarze internautów zapewne musiały sprowadzić je na ziemię? Ale czy zdołały?

A co takiego wytknęli im internauci?

Panie w prosty sposób udowodniły, że do wniesienia lodówki potrzeba czterech kobiet, podczas gdy wystarczyłoby dwóch mężczyzn, czym poniekąd w sposób niezamierzony potwierdziły słowa Jakubiaka.

stawka za wniesienie lodówki to ok. 40zł. 2 facetów zarobiłoby po 20zł na głowe ale 4 kobiety za tę samą pracę już tylko po 10zł 😀
Za chwilę będą krzyczały że kobiety zarabiają mniej od mężczyzn 😀

Już wiem dlaczego kobiety zarabiają w najlepszym przypadku 2/3 tego co mężczyźni. Panie udowodniły, że na jednego faceta trzeba liczyć dwie kobiety w pracy aby mieć tą samą wydajność. Gratulujemy, czekamy na więcej feministycznych wyzwań:)

Lodówkę sie wnosi pionowo natomiast takie wnoszenie powoduje uszkodzenie agregatu. Strata czasu i pieniędzy.

Większość komentarzy utrzymana była w tym duchu…

W tym kontekście słowa o mądrości kobiet i umiejętności planowania pracy zapewne można odnieść do większości kobiet, ale z pewnością nie do feministek, a w szczególności do tych, które całe to show zorganizowały. One po prostu kompletnie się wygłupiły.

Zresztą zobaczcie sami cały materiał:

https://kobieta.wp.pl/feminizm-konczy-sie-gdy-trzeba-wniesc-lodowke-na-4-pietro-redakcja-kobieta-wp-udowadnia-ze-to-bzdura-6168193518405761a

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!